هتل ها

هتل باکسوس ارمنستان که در قلب شهر ایروان قرار دارد دارای کارکنان بسیار حرفه‌ای و آموزش دیده که مسلط به زبان‌های روسی ، اکراینی ، انگلیسی و ارمنی است. در هتل baxos ایروان سرویس دهی و پذیرش به صورت شبانه روزی کار میکنند و مسافران تور زمینی ارمنستان میتوانند در هر ساعت از شبانه روز به هتل باکسوس ارمنستان مراجعه کنند.
هتل رجینه ارمنستان یکی از هتل‌های ۳ ستاره و تاپ شهر ایروان در ارمنستان هستش که تنها ۲۰ دقیقه تا فرودگاه بین المللی ایروان فاصله دارد. مسافران تور ارمنستان که به این هتل مراجعه میکنند میتوانند از پنجره اتاق خود کوه‌های آرارات را مشاهده کنند.
هتل والنسیا ارمنستان جزو هتل‌هایی هستش که شما میتوانید در آن بهترین خدمات همراه با تجملات و زیبایی را داشته باشید. هتل والنسیا ایروان در قسمت زیبایی از شهر ایروان در خیابان میاسنیکیان شماره ۴۰ قرار دارد که فاصله‌ای ۱۰ دقیقه‌ای یا ۷ کیلومتری با مرکز شهر دارد و همچنین با فرودگاه شهر ایروان تنها ۲۵ کیلومتر فاصله دارد.
هتل متروپل ارمنستان در یکی از بهترین نقاط شهر ایروان در ارمنستان واقع شده ، هتل متروپل ایروان در سال ۲۰۰۱ تاسیس شده که به خاطر اینکه در مکان خوبی واقع شده دسترسی بسیار خوبی به جاذبه‌های گردشگری دارد. از فرودگاه بین المللی ایروان ، فرودگاه زوارتنوتس تا هتل متروپل ارمنستان با ماشین ، تنها ۱۵ دقیقه فاصله وجود دارد ، میدان مشهور جمهوری ایروان ۱ کیلومتر ، سالن اپرا و تئاتر باله ۱.۷ کیلومتر با هتل متروپل ایروان فاصله دارد.
هتل رویال پلازا ارمنستان از هتل‌های مرکز شهر ایروان میباشد که در نزدیکی موزه مارتیروس ساریان و همچنین موزه هوهانس تومانیان هست. حمل و نقل از هتل رویال پلازا ایروان بسیار آسان میباشد به این صورت که ایستگاه اتوبوس اپرا در نزدیکی و ۵۰۰ متری هتل رویال پلازا ارمنستان قرار دارد.
هتل رویال پالاس ارمنستان یکی از شیکترین هتل‌های ارمنستان هست که در حوالی شهر ایروان پذیرای مسافران تور ارمنستان میباشد ، این هتل در منطقه‌ای آرام در فاصله ۱۰ دقیقه‌ای با شهر قرار دارد. هتل رویال پالاس ایروان علاوه بر اینکه با تشریفات خوب ، خوش آمدگویی و اتاق‌های مجلل از مسافران خود پذیرایی میکنند همچنین امکانات بسیار عالی دیگری را هم در اختیار مسافر میگذارند
هتل شیراک ارمنستان در مرکز شهر ایروان مابین پارک کودک و کلیسا سنت نیکولا قرار دارد.اتاق‌های هتل شیراک ایروان دارای بالکنی زیبا رو به شهر با نمایی بسیار زیبا از کوه آرارات است...
هتل نایری ارمنستان واقع در منطقه نورک ماراش که در فاصله ۵ دقیقه‌ای شهر زیبای ایروان قرار دارد. هتل نایری ایروان دارای پارکینگ اختصاصی رایگان برای مسافران میباشد ، همچنین در محوطه هتل نایری ارمنستان شما دسترسی به اینترنت پرسرعت WIFI دارید ...
نمایش 1-8 از 8 نتیجه