شماره پشتیبانی 24/7 021-22866977

هتل آرمنیا ویلیج پارک

تمام گردشگرانی که اقامت در هتل آرمنیا ویلیج پارک ( والنسیا سابق ) را تجربه کرده اند در یک نظر سنجی که توسط شرکت تچرا سیر و آکانلو منتشر ارزیابی شد به آرامش غیر قابل وصف در این هتل اشاره کردند.

این هتل با سوئیت های یک و طبقه در فضایی چند ده هکتاری در ایروان واقع شده است. این محل انتخاب افرادی است که میخواهند از هیاهو به دور باشند.

تفریحات

در ایروان پایتخت کشور ارمنستان یک پارک آبی رو باز با وسعت چند هکتار وجود دارد که جراشخوار نامیده میشود. این مجموعه آبی متعلق به هتل والنسیا است. پس گردشگران عزیز با اقامت در این هتل میتوانند در طول مدت اقامتشان از امکانات مجموعه آبی و خدمات شایسته هتل به صورت رایگان استفاده نمایند و لذت ببرند.

امنیت و امکانات

به جرات میتوان گفت با تیم امنیتی مستقر در ایم هتل به طور 24 ساعته محیطی امن را برای میهمانان رقم میزند. شبهای این اقامتگاه رویایی مثل اقامت در پارک تفریحی بسیار بزرگی است. با امکاناتی از قبیل باربیکیو، میز و صندلی بیرون از سوئیت، فضایی سرسبز و لذتی تمام نشدنی. اتاق ها در این هتل دارای منظره شهری، حمام اختصاصی همراه با لوازم توالت و دمپایی هستند. این هتل دارای امکانات خوب و کارکنان بسیار مجرب و خوش برخورد می باشد. که با مسلط به دو زبان انگلیسی و روسی با مهمانان هستند. در این هتل سرو صبحانه از ساعت 9 تا 11 می باشد که امکان سرو در اتاق هم وجود دارد.

امکانات اتاق های هتل ویلیج پارک:

امکانات ویژه هتل شامل پارکینگ رایگان، وای فای رایگان، اتاقهای جنگلی با امکانات کامل، سرویس بهداشتی فرنگی و تمام استاندارد های لازم برای اقامت را دارد. برای مسافران مستقر در این هتل

شرکت تچرا سیر کبیر برای مسافرانی که این هتل را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کنند سفر خوشی را آرزومند است

کلیه حقوق برای سایت تچرا سیر کبیر محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت