لیست هتل ها

هتل مارگو پالاس تفلیس تنها 3 دقیقه پیاده تا ایستگاه مترو خیابان روستاولی و 7 دقیقه پیاده از ایستگاه مترو Marjanishvili فاصله دارد و به همین دلیل از نظر دسترسی به سطح شهر و مناطق دیدنی تفلیس در موقعیت عالی قرار دارد . از دیگر ویژگی های هتل اینترنت رایگان در سرتاسر هتل است .
هتل استریون پالاس در مرکز شهر تفلیس و در نزدیکی کالاندادز پارک واقع شده است هتل استریون پالاس دسرسی بسیار خوبی به ایستگاه قطار و اتوبوس دارد فاصله هتل از فرودگاه بین الملی تفلیس 17 کیلومتر میباشد هتل استریون پالاس دارای 80 اتاق لوکس ومبله است و اینترنت رایگان دارد
هتل اوربن بوتیک با فاصله 5 دقیقه از ایستگاه مترو روستاولی قرار گرفته است. این هتل تراسی با چشم اندازی به سوی شهر دارد. همچنین اینترنت Wi-Fi به صورت رایگان در دسترس است و پارکینگ هتل نیز اختصاصی می باشد.
هتل سیمپاتیا با امکاناتی همچون سونا، وای فای رایگان، و مرکز تناسب اندام در شهر تفلیس و در فاصله ی 7 دقیقه رانندگی از ایستگاه قطار واقع شده است. اتاق های هتل سیمپاتیا سبک آنتیک دارند و با رنگ های گرم دیزاین شده اند. همه ی اتاق های هتل سیمپاتیا دارای فضای نشیمن مبله، سیتسم تهویه مطبوع، مینی بار، و حمام با حوله و دمپایی می باشند.
هتل متروپل دارای اتاق هایی مجهز به سیستم تهویه هوا ، تلویزیون ، حمام اختصاصی و کتری می باشد. برخی از اتاق های هتل محوطه جداگانه برای نشستن دارد. اتاق های اختصاصی تر جکوزی و حمام اسپا نیز دارند. خدمات هتل 24 ساعته می باشد ، این هتل یک مرکز تجاری برای برگزاری قرار ملاقات ها و یک گیفت شاپ نیز دارد. میهمانان می توانند از تنیس روی میز و سونای این هتل نیز استفاده کنند. فرودگاه بین المللی یروان در فاصله 9 کیلومتری این هتل قرار دارد.